Patēriņa kredīts

5/5 - (1 vote)

KAS IR PATĒRIŅA KREDĪTS?

Patēriņa kredīts ir aizdevums, kas tiek izsniegts ikdienas preču, pakalpojumu iegādei vai, lai konsolidētu jau esošos parādus. Lai gan jebkurš aizdevums privātpersonai varētu tikt apzīmēts, kā “patēriņa kredīts”, tomēr šis termins parasti tiek lietots, lai apzīmētu aizdevumu bez ķīlas, kas izsniegts ikdienas preču iegādei, pakalpojumiem vai, lai refinansētu parādus. Ar patēriņa kredīta palīdzību iespējams saņemt aizdevumu no dažiem desmitiem eiro, līdz vairākiem tūkstošiem.

MŪSUPRĀT IZDEVĪGĀKAIS PATĒRIŅA KREDĪTS

no 7%

Naudas kredīts no € 2 000 līdz € 15 000 no Ferratum Bank. Ātra un vienkārša pieteikšanās. Individuālas procentu likmes. Ienāc un piesakies!

Uzzināt vairāk ⟶

no 0%

Bino.lv kredītlīnija ar minimālo maksājumu. Ilgāks aizdevuma termiņš un pakāpeniska aizdevuma atmaksa, izvēloties ērtāko atmaksas datumu.

Uzzināt vairāk ⟶

no 1.9%

Piesakies patēriņa kredītam no Vizia.lv un piepildi savu vīziju jau šodien. Patēriņa aizdedevums no 2000 līdz 10000 eiro un bezmaksas noformēšana.

Uzzināt vairāk ⟶

izdevīgākais patēriņa kredīts

7,9%

Patēriņa kredīts pie Bigbank pieejams no 500 līdz 25000 EUR, ar termiņu no 6 – 84 mēnešiem un fiksētu procentu likmi 7.9%.

Uzzināt vairāk ⟶

no 0%

Izvēlies jebkuru summu no 100 līdz 10 000 EUR ar atmaksas termiņu īdz 84 mēnešiem un noformē online, neizejot no mājām.

Uzzināt vairāk ⟶

patēriņa kredīts inbank.lv

9%

Inbank patēriņa kredīts ir domāts visām – lielām un mazām idejām. Aizdevuma summa no 300 līdz 15000 eiro ar termiņu līdz 72 mēnešiem.

Uzzināt vairāk ⟶

no 7.9%

Naudas aizdevums no 200 līdz 25 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 96 mēnešiem.

Uzzināt vairāk ⟶

9%

Sefinance patēriņa kredīts ar procentu gada likmi no 6,9%. Maksimālais aizdevuma termiņš 120 mēneši.

Uzzināt vairāk ⟶

patēriņa kredīts

no 15%

Piesakies patēriņa kredītam līdz 5000 € ar 0% noformēšanas komisiju. Maksimālais aizdevuma termiņš 60 mēneši.

Uzzināt vairāk ⟶

no 0%

Banknote naudas aizdevums internetā – tas ir drošs un uzticams finanšu pakalpojums!

Uzzināt vairāk ⟶

Patēriņa kredīta ņemšana ir jāuztver ļoti nopietni, tāpēc lūdzam Jūs rūpīgi izvērtēt nepieciešamību pēc patēriņa kredīta un rūpīgi izplānot, kā tas tiks atmaksāts! Laicīgu saistību nepildīšanas gadījumā, aizdevējs var iekasēt soda naudu vai nodot jūsu parādu ārpustiesas parādu piedzinējiem. Augstāk uzskaitīti mūsuprāt izdevīgākie patēriņa kredīti, saturs nes tikai un vienīgi informatīvu nozīmi, uzskaitītie uzņēmumi nav mūsu partneri un saites nesatur referāļus!