Jumtu segumi dzīvojamajām un saimnieciskām ēkām no vadošajiem Eiropas ražošanas līderiem pie SIA "Saules Jumts".

Kur iegādāties auto no Anglijas

Autors: 5BT

Atjaunots:

Skatīts: 709
Garums: 3 minūtes
4.6 / 5 votes
auto no anglijas, lietoti auto anglijā, anglijas auto izsoles, auto anglija pēc avārijām.

Kur iegādāties auto no Anglijas

Vēlāties iegādāties jaunu, lietotu vai avārijā cietušu auto no Anglijas, bet nezinat kur meklēt? Šajā rakstā mēs pastāstīsim par populārākajiem lietotu auto izsoļu un sludinājumu portāliem Anglijā.

Advertising

Auto sludinājumu portali Anglijā

Autotrader.co.uk

Ar vairāk, kā 30 miljoniem unikālo apmeklētāju mēnesī un 400 000 dažādu auto sludinājumu Autotrader ir populārākā lietoto auto sludinājumu vietne Anglijā. Ja Jums interesē lietoti auto no Anglijas, šī ir pirmā vieta, kur doties.

Advertising

Motors.co.uk

Otro vienu pēc popularitātes ieņem Motors.co.uk. Motors.co.uk piedāvā aplūkot vairāk, kā 250 000 auto sludinājumu no dažādām franšīzēm,neakarīgiem auto tirgotājiem, privātpersonām… Iekš motors.co.uk ikdienu tiek pievienoti tūkstoši jaunu auto sludinājumu. Vietne piedāvā saglabāt auto meklēšanas vēsturi, kā arī pierakstīties aktualitātēm konkrētas markas kategorijā, lai saņemtu e-pastu par katru jauno publicēto auto sludinājumu.

Advertising

Heycar.co.uk

HeyCar no iepriekš minētajiem auto sludinājumu portaliem atšķirās ar to, ka publicē tikai un vienīgi mazlietotus auto. HeyCar publicē automašīnas, kas nav vecākas par 8 gadiem un nav pārsniegušas ~ 160 000km nobraukumu. Visi auto tiek detalizēti pārbaudīti, pirms publikācijas. Lielākajai daļai automašīnu tiek piešķirta neliela garantija.

Gumtree.com

Lai gan Gumtree ir multi kategoriju sludinājumu portāls, “Auto” kategorija ir ļoti populāra. Gumtree ir populārākais bezmaksas sludinājumu portāls Anglijā. Auto sludinājumu publicēšana nemaksā itin neko, ja nevēlaties izmantot papildfunkcijas. Pirms auto sludinājumi tiek publicēti, Gumtree veic auto vēstures pārbaudi, lai izslēgtu zagtu, norakstītu vai kā citādi nelikumīgi iegūtu auto tirzniecību. Gumtree atrodami vairāk, kā 190 000 auto sludinājumu no Anglijas.

Advertising

PistonHeads.com

PistonHeads ir viens no vecākajām un populārākajām auto vietnēm Anglijā. Šis portāls pazīstams ar unikālu auto piedāvājumu, auto jaunumiem un pasaulē slavenu forumu ar vairāk, kā 20 miljonu ierakstu. Ja meklēja retu vai specifisku auto Anglijā, šī vieta tam ir radīta. 2023 gada februārī PistonHeads atrodami vairāk, kā 190 000 auto sludinājumu.

Auto izsoļu portāli Anglijā

Angliacarauctions.co.uk

Auto izsoļu uzņēmums Angliacarauctions darbojās kopš 2005 gada.Viens no populārākajiem auto izsoļu portāliem Lielbritānijā.

Advertising

Copart.co.uk

Copart izsoļu portāls publicē tikai un vienīgi auto no Anglijas. Lai piedalītos izsolēs ir jāreģistrē savs konts, jāapstiprina identitāte un jāiemaksā izsoles nodeva, kas netiek atgriezta gadījumā, ja izsolē kaut kādu iemeslu pēc nepiedalaties vai automobīlis pārsniedz Jūsu atvēlēto budžetu. Copart tiek publicēti auto, kas atsavināti maksātnespējas rezultātā, auto pēc avārijām, klasiskie automobīļu utt…

Raw2k.co.uk

Raw2k izsolēs publicē konfiscētus, avārijā cietušus auto. Daļa avārijās cietošu auto ir kustināmi un ir nepieciešams tikai nedaudz “pielikt” roku, savukārt utilizējamus auto iespējams iegādāties par labām cenām rezerves daļām. Izsoles tiek rīkotas regulāri.

4.6 / 5 votes