Jumtu segumi dzīvojamajām un saimnieciskām ēkām no vadošajiem Eiropas ražošanas līderiem pie SIA "Saules Jumts".

Kur meklēt un iegādāties auto no Vācijas

Autors: E5N

Atjaunots:

Skatīts: 1136
Garums: 6 minūtes
4.6 / 11 votes

Meklē kur iegādāties auto no Vācijas, tad šis raksts Jums var būt noderīgs. Vienkāršākais veids, kā atrast savu sapņu automašīnu Vācijas interneta plašumos ir auto izsoles un sludinājumu portāli Vācijā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat jaunu, mazlietotu vai avārijās cietušu Vācu automašīnu, sludinājumu vietnēs atradīsies auto sludinājumi visām gaumēm. Tad ko gaidīt? Auto sludinājumi Vācijā Jūs jau gaida! Populārākie un apmeklētākie auto sludinājumu un izsoļu portali Vācijā ir organizēti dilstošā secībā sākot ar apmeklētākajiem.

Saturs

Advertising

Cik maksā atvest auto no Vācijas?

  • Automašīnas cena – individuāla katram pircējam.
  • Automašīnas piegāde izmaksās vairāk, kā degvielas izdevumi, tomēr te viss ir atkarīgs no pakalpojuma sniedzēja. Ss.com ir desmitiem sludinājumu, kas saistīti ar automašīnu transportēšanu Eiropā. No autoritatīvu uzņēmumu datiem varam droši teikt, ka izmaksas sastādīs 500 – 1000eur, atkarīgs no automašīnas markas, klases un gabarītiem.
  • Kad automašīna laimīgi atgriezusies Latvijā atliek to reģistrēt CSDD. Automašīnas reģistrācija jaunajam īpašniekam izmaksās aptuveni 400 – 600eur.
  • Tagad, kad esat kļuvis par laimīgo jaunās automašīnas īpašnieku būtu vēlams veikt apkopi. Apkopes izmaksas atkarīgas no iegādātās automašīnas markas un modeļa, tomēr pamata apkopes izdevumi noteikti sasniegs 100 līdz 200 eur atzīmi.

Auto dzīšana no Vācijas

Auto piegāde no Vācijas uz Latviju ir ļoti populāra un pieprasīta, jo pircējam ir iespēja iegādāties automašīnu lētāk un iespējams arī labākā tehniskā stāvoklī. Tomēr šāda veida pirkuma organizēšana var būt sarežģīta, it īpaši personām, kas ar to saskarās pirmo reizi. Zemāk mēs uzskaitīsim populārākos uzņēmumus Latvijā, kas profesionāli nodarbojās ar auto piegādi no Vācijas.

E-mobile.lv [saite]

E-mobile nodarbojās ar auto pārbaudi, iegādi un piegādi no Eiropas valstīm, tai skaitā arī no Vācijas. E-mobile darbības princips: Pircējs atrod sev interesējušu automobīli, iekopē sludinājuma saiti e-mobile vietnē un saņem informāciju par automašīnas stāvokli, izmaksām ucc…
E-mobile par sevi: “Mūsdienīga pieeja automašīnas iegādei un pārdošanai!”

Advertising

Autodirect.lv [saite]

Autodirect.lv ar auto piegādi no Vācijas nodarbojās kopš 2005. gada. Uzņēmums veic pilnu iegādes un piegādes servisu, kā arī automašīnas tehniskā stāvokļa novērtēšanu pirkšanas brīdī. Autodirect: “Pozitīva attieksme un iedziļināšanās klienta vēlmēs ir viens no svarīgākajiem faktoriem, ko mēs īstenojam.”

Autopiegade.lv [saite]

Autopiegade.lv. Uzņēmums nodarbojās ar profesionālu jaunu un lietotu automašīnu atlasi, pirms pirkšanas diagnostiku un piegādi no Vācijas.

Emija.lv [saite]

Uzņēmums “Emija” atrodās Smiltenē un ar automašīnu piegādi no Vācijas nodarbojās vairāk nekā 20 gadus. Uzņēmumam ir liela pieredze automašīnu iegādē Vācijā, piegādē un tirzniecībā Latvijā. Emija saviem klientiem piedāvā individuālu automašīnu piegādi.

Carweb.eu [saite]

Ar vairāk, kā 20 gadu pieredzi Carweb.eu piedāvā automašīnu piegādes pakalpojumus no visas Eiropas. Kopš 2017 gada Carweb piedāvā auto transportēšanas pakalpojumus arī Latvijā. Uzņēmums piedāvā vienkāršu un automatizētu sistēmu automašīnas pasūtīšanai, draudzīgus līzinga nosacījumus, kvalitatīvu apkalpošanu un automašīnas piegādi, kas atbilst tieši Jūsu velmēm.

Advertising

Kurbads.lv [saite]

Kurbads piedāvā profesionālus vieglo auto transportēšanas pakalpojumus Eiropā, tai skaitā arī no Vācijas. Lai gan Kurbads neveic automašīnas tehniskā stāvokļa novērtēšanu, Kurbads garantē labākos apstākļus Jūsu automobīlim piegādes laikā.

Kur meklēt auto no Vācijas

Auto apskate dzīvē var prasīt daudz laika un līdzekļu, tāpēc ērtākais un finansiāli izdevīgākais veids ir izmantot Vācu auto sludinājumu un izsoļu portālus.

Populārākās auto izsoles Vācijā

Bca.com

“Iegādājies automašīnu no Vācijas un visas Eiropas ar Bca.” Bca klientu vidū ir dīleri, starptautiski uzņēmumi, kas nodarbojās ar automašīnu tirzniecību Eiropā, bankas, līzinga un apdrošināšanas uzņēmumi. Bca ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 900 000 apmeklētāju.

Advertising

Adesa.eu

Vietnē Adesa.eu tiek publicēti auto izsoļu sludinājumi no Eiropas, tai skaitā Vācijas, Beļģijas, Nīderlandes… Vietnes meklēšanas filtri ļauj viegli atlasīt tikai Jūs interesējošus automašīnas. Izsolīti tiek mazlietoti, lietoti un auto pēc avārijām. Vietni ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 850 000 apmeklētāju.

Autobid.de

Autobid.de ir viens no vadošajiem lietotu transportlīdzekļu tirgotājiem Vācijā un Eiropā. Autobid izsola automašīnas no populārākājiem izplatītājiem, piemēram, ražotājiem, autoparkiem, pašvaldībām. Autobid ik mēnesi apmeklē, vairāk nekā 360 000 lietotāju.

Copart.de

Copart ir tiešsaites Vācijas automašīnu izsoļu portāls, kas piedāvā iegādāties lietotu, mazlietotu un avārījās cietušu automašīnu izsoles veidā. Pēc “Copart” vārdiem, katru nedēļu piejami simtiem dažādu automobīļu. Vietni ik mēnesi apmeklēt vairāk, kā 340 000 unikālu apmeklētāju.

Advertising

Auto sludinājumu portāli Vācijā

Auto sludinājumu portāli Vācijā