Kur iegādāties nekustamo īpašumu Itālijā

Autors: 5BT

Atjaunots:

Skatīts: 809
Garums: 3 minūtes
4.9 / 7 votes

Sāksim ar to, ka nekustamais īpašums Itālijā ir ļoti kurētspējīgs. Šī valsts piedāvā brīnišķīgus, ainaviskus īpašumus par ļoti demokrātiskām cenām. Ja meklējat jaunas mājas, Itālija varētu būt viens no variantiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pirkt, pārdot vai īrēt īpašumu Itālijā, labākais un vienkāršākais veids, kā sekot līdzi Itālijas nekustamā īpašuma tirgum ir izmantot nekustamo īpašumu portālus Itālijā.

Itālija ir populārs galamērķis investoriem konkurētspējīgo nekustamā īpašuma cenu, ainavisko vietu, brīnišķīgās kultūras un augstā dzīves līmeņa dēļ. No skaistiem īpašumiem piekrastē līdz kalnu kotedžām, no Toskānas lauku mājām līdz luksuss dzīvokļiem Milānā.

Ja Jūs interesē nekustamais īpašums Itālijā, vienkāršākais veids, kā sākt meklēšanu, ir izmantot populārākos nekustamo īpašumu portālus. Piemēram Gate-away ir vietne, kuras darbība vērsta uz emigrantiem un ārzemju īpašumu pircējiem Itālijā.

Advertising

Kur meklēt nekustamo īpašumu Itālijā

Immobilaire.it

Ar vairāk nekā 1 miljonu nekustamo īpašumu sludinājumu Immobilaire tiek uzskatīta par populārāko vietu Itālijā. Šī vietne ir lielisks resurss ikvienam, kas meklē īpašumu Itālijā. Immobilaire piedāvā mūsdienīgu interfeisu, detalizētu informāciju par īpašumu un fotogrāfijas, lai Jūs, kā pircējs spētu gūt maksimāli patiesu iespaidu.

Idealista.it

Idealista.it ir viena no vadošajām nekustamo īpašumu vietnēm Eiropā. Ar vairāk nekā 23 miljoniem unikālu apmeklētāju mēnesī ši vietne tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietnēm, kur meklēt nekustamo īpasumu Itālijā.  

Advertising

Casa.it

Casa.it ir ļoti populāra vieta pārdevēju vidū, jo šī vietne piedāvā bezmaksas sludinājumu publicēšanu. Casa.it publicēts vairāk nekā 1 miljons Itāļu nekustamo īpašumu sludinājumu, tai skaitā dzīvokļu, māju.. Katru mēnesi vieni apmeklē vairāk nekā 12 miljoni lietotāju.

Gate-away.com

Gate-wayAtrodiet labākos īpašumus Itālijā vietnē Gate-away.com. Mēs piedāvājam labāko Itālijas nekustamo īpašumu izvēli.“. Gate-away ir iecienīta ārvalstu pircēju rindās. Šī vietne pieejama angļu valodā un skaitās viena no populārākajām savā kategorijā. Papildus īpašumu sludinājumiem vietnē regulāri publicē aktualitātes par nekustamo īpašumu pārbūves un renovācijas likumiem, nodokļiem un citu noderīgu informāciju ar ko varam saskarties iegādājoties īpašumus Itālijā.

Nestoria.it

Nestoria ir vienkārša īpašumu meklētājprogramma Itālijā. Šis portāls būs ideāls īpašumu pircējiem, jo Nestoria apkopo visus Ītāļu nekustamo īpašumu sludinājumus vienā.

Advertising
4.9 / 7 votes