PRIVACY NOTICE

Submit (“mēs”, “mūsu” vai “mums”) ir apņēmusies nodrošināt jūsu privātuma aizsardzību. Šajā konfidencialitātes politikā ir izskaidrots, kā Submit vāc, izmanto un izpauž jūsu personisko informāciju.

Šī Privātuma politika attiecas uz mūsu tīmekļa vietni un ar to saistītajām apakšdomēnām (“Pakalpojums”), kā arī mūsu Submit lietojumprogrammu. Piekļūstot mūsu Pakalpojumam vai izmantojot to, jūs apliecināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekrītat, ka mēs vācam, glabājam, izmantojam un izpaužam jūsu personas informāciju, kā aprakstīts šajā Privātuma politikā un Pakalpojuma lietošanas noteikumos.

Definīcijas un galvenie termini


Lai šajā Privātuma politikā viss būtu pēc iespējas skaidrāk saprotams, ikreiz, kad tiek minēts kāds no šiem terminiem, tie ir stingri definēti kā:

Sīkdatne: neliels daudzums datu, ko ģenerē tīmekļa vietne un saglabā jūsu pārlūkprogrammā. To izmanto, lai identificētu jūsu pārlūkprogrammu, nodrošinātu analīzi, atcerētos informāciju par jums, piemēram, valodas preferences vai pieteikšanās informāciju.
Uzņēmums: ja šajā politikā ir atsauce uz “Uzņēmumu”, “mēs”, “mūs” vai “mūsu”, tas nozīmē, ka runa ir par uzņēmumu Submit, kas ir atbildīgs par jūsu informāciju saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku.
Valsts: valsts, kurā atrodas Submit vai Submit īpašnieki/ dibinātāji, šajā gadījumā – Latvija.
Klients: uzņēmums, organizācija vai persona, kas ir parakstījusies uz Submit pakalpojuma izmantošanu, lai pārvaldītu attiecības ar saviem patērētājiem vai pakalpojumu lietotājiem.
Ierīce: jebkura ierīce, kas ir savienota ar internetu, piemēram, tālrunis, planšetdators, dators vai jebkura cita ierīce, ko var izmantot, lai apmeklētu Submit un izmantotu pakalpojumus.
IP adrese: Katrai ierīcei, kas pieslēgta internetam, tiek piešķirts numurs, ko sauc par IP adresi. Šie numuri parasti tiek piešķirti ģeogrāfiskos blokos. IP adresi bieži izmanto, lai noteiktu atrašanās vietu, no kuras ierīce pieslēdzas internetam.
Personāls: attiecas uz tām personām, kuras ir nodarbinātas pie apakšpakalpojuma sniedzēja vai kurām ir noslēgts līgums par pakalpojumu sniegšanu puses vārdā.
Personas dati: jebkura informācija, kas tieši, netieši vai saistībā ar citu informāciju, tostarp personas identifikācijas numuru, identificē vai identificē personu.
Pakalpojums: attiecas uz Submit sniegto pakalpojumu, kā aprakstīts attiecīgajos noteikumos un nosacījumos (ja tādi ir) un šajā platformā.
Trešās puses pakalpojums: attiecas uz reklāmdevējiem, sacensību sponsoriem, reklāmas un mārketinga partneriem un citiem, kas nodrošina mūsu saturu vai kuru produkti vai pakalpojumi, mūsuprāt, varētu jūs interesēt.
Tīmekļa vietne: tīmekļa vietne “Submit.”, kas ir pieejama šādā URL adresē: https://submit.lv/.
Jūs: fiziska vai juridiska persona, kas reģistrējusies vietnē Submit, lai izmantotu Pakalpojumus.
Kādu informāciju mēs apkopojam?
Mēs apkopojam informāciju par jums, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, reģistrējaties mūsu vietnē, veicat pasūtījumu, abonējat mūsu biļetenu, atbildat uz anketas jautājumiem vai aizpildāt veidlapu.

Vārds / lietotājvārds
E-pasta adrese


Kā mēs izmantojam savākto informāciju?


Jebkuru no jums savākto informāciju var izmantot vienā no šādiem veidiem:

lai personalizētu jūsu pieredzi (jūsu informācija palīdz mums labāk reaģēt uz jūsu individuālajām vajadzībām).
lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni (mēs pastāvīgi cenšamies uzlabot mūsu tīmekļa vietnes piedāvājumu, pamatojoties uz informāciju un atsauksmēm, ko saņemam no jums).
Lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanu (jūsu informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz jūsu pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām).
Lai apstrādātu darījumus
Lai administrētu konkursus, akcijas, aptaujas vai citas vietnes funkcijas.
Lai nosūtītu periodiskus e-pastus
Kad Submit izmanto galalietotāju informāciju, kas iegūta no trešām personām?
Submit apkopo galalietotāja datus, kas nepieciešami, lai sniegtu Submit pakalpojumus mūsu klientiem.

Galalietotāji var brīvprātīgi sniegt mums informāciju, ko viņi ir publicējuši sociālo mediju vietnēs. Ja jūs sniedzat mums šādu informāciju, mēs varam apkopot publiski pieejamu informāciju no jūsu norādītajām sociālo mediju vietnēm. Jūs varat kontrolēt, cik lielā mērā jūsu informācija ir publiski pieejama sociālo mediju vietnēs, apmeklējot šīs vietnes un mainot konfidencialitātes iestatījumus.

Kad Submit izmanto no trešām personām saņemto klientu informāciju?


Mēs saņemam noteiktu informāciju no trešām personām, kad jūs ar mums sazinieties. Piemēram, kad sniedzat mums savu e-pasta adresi, lai izrādītu interesi kļūt par Submit klientu, mēs saņemam informāciju no trešās personas, kas sniedz Submit automatizētus krāpšanas atklāšanas pakalpojumus. Dažkārt mēs arī apkopojam informāciju, kas kļūst publiski pieejama sociālo mediju vietnēs. Jūs varat kontrolēt, cik daudz jūsu informācijas sociālo tīklu vietnes padara publiski pieejamu, apmeklējot šīs vietnes un mainot konfidencialitātes iestatījumus.

Vai mēs dalāmies savāktajā informācijā ar trešām personām?


Mēs varam dalīties savā apkopotajā informācijā, gan personiskā, gan nepersoniskā rakstura, ar trešajām personām, piemēram, reklāmdevējiem, konkursu sponsoriem, reklāmas un mārketinga partneriem un citiem, kas nodrošina mūsu saturu vai kuru produkti vai pakalpojumi, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Mēs varam arī kopīgot šo informāciju ar saviem pašreizējiem un turpmākajiem saistītajiem uzņēmumiem un uzņēmējdarbības partneriem, un, ja mēs esam iesaistīti apvienošanā, aktīvu pārdošanā vai citā uzņēmējdarbības reorganizācijā, mēs varam arī nodot vai kopīgot jūsu personisko un nepersonisko informāciju saviem tiesību pārņēmējiem.

Mēs varam piesaistīt uzticamus trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai tie mūsu uzdevumā veiktu funkcijas un pakalpojumus, piemēram, mūsu serveru un tīmekļa vietnes mitināšanu un uzturēšanu, datubāzes glabāšanu un pārvaldību, e-pasta pārvaldību, krātuves mārketingu, kredītkaršu apstrādi, klientu apkalpošanu un pasūtījumu izpildi produktiem un pakalpojumiem, kurus varat iegādāties tīmekļa vietnē. Iespējams, ka mēs ar šīm trešajām personām kopīgojam jūsu personisko informāciju un, iespējams, arī kādu ar personas datiem nesaistītu informāciju, lai tās varētu sniegt šos pakalpojumus mums un jums.

Mēs varam dalīties ar dažiem mūsu žurnāla datņu datiem, tostarp IP adresēm, analītiskos nolūkos ar trešajām personām, piemēram, tīmekļa analītikas partneriem, lietojumprogrammu izstrādātājiem un reklāmas tīkliem. Ja tiek kopīgota jūsu IP adrese, to var izmantot, lai novērtētu jūsu vispārējo atrašanās vietu un citus tehniskos parametrus, piemēram, savienojuma ātrumu, to, vai jūs apmeklējāt tīmekļa vietni vispārējā vietā, un tīmekļa vietnes apmeklēšanai izmantotās ierīces veidu. Tie var apkopot informāciju par mūsu reklāmu un to, ko redzat tīmekļa vietnē, un pēc tam veikt revīzijas, pētījumus un sagatavot pārskatus mums un mūsu reklāmdevējiem.

Mēs varam arī izpaust jūsu personisko un cita veida informāciju par jums valsts vai tiesībaizsardzības iestādēm vai personām, ja pēc saviem ieskatiem uzskatām, ka tas ir nepieciešams vai lietderīgi, lai reaģētu uz prasībām, tiesas procesiem (tostarp tiesas pavēstēm), aizsargātu mūsu vai trešās puses tiesības un intereses, sabiedrības vai jebkuras personas drošību, lai novērstu vai apturētu jebkādas nelikumīgas, neētiskas vai juridiski sodāmas darbības vai citādi izpildītu piemērojamos tiesas rīkojumus, likumus, noteikumus.

Kur un kad tiek apkopota informācija no klientiem un galalietotājiem?


Submit apkopo jūsu sniegto personisko informāciju. Mēs varam saņemt personisko informāciju par jums arī no trešām personām, kā aprakstīts iepriekš.

Kā mēs izmantojam jūsu e-pasta adresi?


Atstājot savu e-pasta adresi šajā vietnē, jūs piekrītat no mums saņemt e-pastus. Jūs jebkurā laikā varat atteikties no jebkuras no šīm e-pasta ziņām, noklikšķinot uz saiti “Atteikties no abonēšanas” vai citu abonēšanas atcelšanas iespēju, kas ir attiecīgajā e-pasta ziņojumā. Mēs sūtām e-pasta vēstules tikai tiem cilvēkiem, kuri ir pilnvarojuši mūs sazināties ar viņiem tieši vai ar trešās personas starpniecību. Mēs nesūtām nepieprasītus komerciālus e-pastus, jo mums tāpat kā jums nepatīk surogātpasts. Sniedzot savu e-pasta adresi, jūs arī piekrītat, ka mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi klientu auditorijas mērķauditorijas atlasei tādās vietnēs kā Facebook, kur mēs rādām personalizētas reklāmas konkrētiem cilvēkiem, kuri ir piekrituši saņemt no mums paziņojumus. E-pasta adreses, kas norādītas tikai izrakstīšanās lapā, tiks izmantotas tikai, lai nosūtītu jums informāciju un atjauninājumus saistībā ar jūsu pasūtījumu. Tomēr, ja esat mums šo e-pasta adresi norādījis citā veidā, mēs varam to izmantot jebkuram no šajā politikā izklāstītajiem mērķiem. Piezīme: Ja vēlaties jebkurā laikā atteikties no turpmāku e-pasta vēstuļu saņemšanas, mēs katra e-pasta apakšā ievietojam detalizētus atteikšanās norādījumus.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu informāciju?


Mēs glabājam jūsu informāciju tikai tik ilgi, kamēr tā mums ir nepieciešama, lai sniegtu jums pakalpojumus un izpildītu šajā politikā aprakstītos mērķus. Tas attiecas arī uz ikvienu, kam mēs kopīgojam jūsu informāciju un kas sniedz pakalpojumus mūsu vārdā. Kad jūsu informācija mums vairs nav jāizmanto un nav nepieciešams to saglabāt, lai izpildītu mūsu juridiskās vai regulatīvās saistības, mēs vai nu dzēsīsim to no savām sistēmām, vai anonimizēsim, lai nevarētu jūs identificēt.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju?


Mēs izmantojam dažādus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, kad jūs veicat pasūtījumu vai ievadāt, iesniedzat vai piekļūstat savai personiskajai informācijai. Mēs piedāvājam izmantot drošu serveri. Visa sniegtā sensitīvā/kredīta informācija tiek pārsūtīta, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģiju, un pēc tam šifrēta mūsu maksājumu vārtejas pakalpojumu sniedzēju datubāzē, kurai var piekļūt tikai tie, kam ir īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām un kam ir pienākums saglabāt informācijas konfidencialitāti. Pēc darījuma veikšanas jūsu privātā informācija (kredītkartes, valsts apdrošināšanas numurs, finanšu dati u. c.) nekad netiek saglabāta datnē. Tomēr mēs nevaram garantēt Pakalpojumam nosūtītās informācijas pilnīgu drošību vai garantēt, ka jūsu informācijai Pakalpojumā netiks piekļūts, tā netiks izpausta, izmainīta vai iznīcināta, ja tiks pārkāpti fiziskie, tehniskie vai pārvaldības drošības pasākumi.

Vai manu informāciju var pārsūtīt uz citām valstīm?


Submit ir reģistrēts Latvijā. Informācija, kas apkopota mūsu tīmekļa vietnē, tiešā mijiedarbībā ar jums vai izmantojot mūsu palīdzības pakalpojumus, laiku pa laikam var tikt nodota mūsu birojiem vai personālam, vai trešajām personām, kas atrodas visā pasaulē, un tā var tikt apskatīta un izvietota jebkurā pasaules valstī, tostarp valstīs, kurās var nebūt vispārēji piemērojamu likumu, kas reglamentē šādu datu izmantošanu un nodošanu. Ciktāl to atļauj piemērojamie tiesību akti, izmantojot jebkuru no iepriekš minētajām metodēm, jūs brīvprātīgi piekrītat šādas informācijas pārrobežu pārsūtīšanai un publicēšanai.

Vai informācija, kas apkopota, izmantojot pakalpojumu Iesniegt, ir droša?


Mēs veicam piesardzības pasākumus, lai aizsargātu jūsu informācijas drošību. Mums ir ieviestas fiziskas, elektroniskas un vadības procedūras, lai palīdzētu aizsargāt jūs, novērstu neatļautu piekļuvi, uzturētu datu drošību un pareizi izmantotu jūsu informāciju. Tomēr ne cilvēki, ne drošības sistēmas, tostarp šifrēšanas sistēmas, nav nevainojami. Turklāt cilvēki var izdarīt tīšus pārkāpumus, kļūdīties vai neievērot noteikumus. Tāpēc, lai gan mēs pieliekam saprātīgas pūles, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tās pilnīgu drošību. Ja piemērojamie tiesību akti uzliek jebkādu neizpildāmu pienākumu aizsargāt jūsu personisko informāciju, jūs piekrītat, ka tīšs pārkāpums būs standarts, kas tiks izmantots, lai novērtētu mūsu atbilstību šim pienākumam.

Vai es varu atjaunināt vai labot savu informāciju?


Jūsu tiesības pieprasīt atjaunināt vai labot Submit apkopoto informāciju ir atkarīgas no jūsu attiecībām ar Submit. Personāls var atjaunināt vai labot savu informāciju saskaņā ar mūsu iekšējiem nodarbinātības noteikumiem.

Klientiem ir tiesības pieprasīt ierobežojumus noteiktiem personas informācijas izmantošanas un izpaušanas veidiem, kā norādīts turpmāk. Jūs varat sazināties ar mums, lai (1) atjauninātu vai labotu savu personisko informāciju, (2) mainītu savas preferences attiecībā uz saziņu un citu informāciju, ko saņemat no mums, vai (3) dzēstu mūsu sistēmās glabāto personisko informāciju par jums (saskaņā ar nākamo punktu), atceļot savu kontu. Šādi atjauninājumi, labojumi, izmaiņas un dzēšana neietekmēs citu mūsu uzturēto informāciju vai informāciju, ko esam snieguši trešajām personām saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku pirms šāda atjauninājuma, labojuma, izmaiņas vai dzēšanas. Lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību, mēs varam veikt pamatotus pasākumus (piemēram, pieprasīt unikālu paroli), lai pārbaudītu jūsu identitāti, pirms jums tiek piešķirta piekļuve jūsu profilam vai veikti labojumi. Jūs esat atbildīgs par to, lai jūsu unikālā parole un konta informācija vienmēr būtu konfidenciāla.

Jums jāsaprot, ka tehnoloģiski nav iespējams no mūsu sistēmas izdzēst visus ierakstus, kuros ir jūsu sniegtā informācija. Nepieciešamība dublēt mūsu sistēmas, lai aizsargātu informāciju no nejaušas pazaudēšanas, nozīmē, ka jūsu informācijas kopija var pastāvēt neizdzēšamā formā, kuru mums būtu grūti vai neiespējami atrast. Tūlīt pēc jūsu pieprasījuma saņemšanas visa personiskā informācija, kas glabājas mūsu aktīvi izmantotajās datubāzēs un citos viegli atrodamos datu nesējos, tiks atjaunināta, labota, grozīta vai attiecīgi dzēsta, cik ātri vien iespējams un cik vien tas ir saprātīgi un tehniski iespējams.

Ja esat galalietotājs un vēlaties atjaunināt, dzēst vai atgūt jebkādu mūsu rīcībā esošo informāciju par jums, varat to izdarīt, sazinoties ar organizāciju, kuras klients esat.

Uzņēmējdarbības pārdošana


Mēs paturam tiesības nodot informāciju trešajai pusei, ja tiek pārdoti, apvienoti vai citādi nodoti visi vai būtībā visi Submit vai jebkuras tā korporatīvās filiāles (kā definēts šajā dokumentā) aktīvi vai Submit vai jebkuras tā korporatīvās filiāles daļa, uz kuru attiecas Pakalpojums, vai ja mēs pārtraucam darbību, iesniedzam vai esam iesnieguši lūgumrakstu bankrota, reorganizācijas vai līdzīgā procedūrā pret mums, ar nosacījumu, ka trešā puse piekrīt ievērot šīs Konfiskācijas politikas nosacījumus.

Saistītie uzņēmumi


Mēs varam izpaust informāciju (tostarp personisko informāciju) par jums mūsu korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem. Šajā Konfidencialitātes politikā “korporatīvais saistītais uzņēmums” ir jebkura persona vai organizācija, kas tieši vai netieši kontrolē, ir kontrolēta vai atrodas kopīgā kontrolē ar Submit, neatkarīgi no tā, vai tā ir īpašumtiesību vai citu iemeslu dēļ. Jebkādu ar jums saistītu informāciju, ko mēs sniedzam saviem korporatīvajiem saistītajiem uzņēmumiem, šie korporatīvie saistītie uzņēmumi apstrādās saskaņā ar šīs Privātuma politikas noteikumiem.

Piemērojamie tiesību akti


Šo Privātuma politiku reglamentē Latvijas tiesību akti, neņemot vērā to tiesību normu kolīzijas noteikumus. Jūs piekrītat ekskluzīvai tiesu jurisdikcijai saistībā ar jebkuru prasību vai strīdu, kas rodas starp pusēm saskaņā ar šo Privātuma politiku vai saistībā ar to, izņemot tās personas, kurām var rasties prasība saskaņā ar Privātuma vairoga vai Šveices un Amerikas nolīguma noteikumiem.

Šo Līgumu un Tīmekļa vietnes lietošanu reglamentē Latvijas tiesību akti, izņemot tiesību normu kolīzijas noteikumus. Tīmekļa vietnes izmantošanu var regulēt arī citi vietējie, valsts, nacionālie vai starptautiskie tiesību akti.

Lietojot Iesniegt tīmekļa vietni vai sazinoties ar mums tieši, jūs piekrītat ievērot šo Privātuma politiku. Ja nepiekrītat šai Privātuma politikai, jums nevajadzētu izmantot mūsu tīmekļa vietni vai izmantot mūsu pakalpojumus. Turpmāka vietnes lietošana, tieša mijiedarbība ar mums vai Privātuma politikas izmaiņu publicēšana, kas būtiski neietekmē jūsu personiskās informācijas izmantošanu vai izpaušanu, nozīmē, ka jūs piekrītat šīm izmaiņām.

Jūsu piekrišana


Mēs esam atjauninājuši savu Privātuma politiku, lai nodrošinātu pilnīgu pārredzamību par to, kas tiek iestatīts, kad apmeklējat mūsu vietni, un kā tas tiek izmantots. Izmantojot mūsu vietni, reģistrējot kontu vai veicot pirkumu, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai un akceptējat tās noteikumus.

Saites uz citām vietnēm


Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz Pakalpojumiem. Pakalpojumi var saturēt saites uz citām vietnēm, kuras nevalda un nekontrolē Submit. Mēs neesam atbildīgi par šajās vietnēs sniegto saturu, precizitāti vai izteiktajiem viedokļiem, un šādas vietnes mēs neizmeklējam, neuzraugām un nepārskatām to precizitāti vai pilnīgumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izmantojat saiti, lai no Pakalpojumu vietnes pārietu uz citu vietni, mūsu konfidencialitātes politika vairs nav spēkā. Uz jūsu pārlūkošanu un mijiedarbību jebkurā citā vietnē, tostarp vietnē, kas ir saistīta ar mūsu platformu, attiecas šīs vietnes noteikumi un politika. Šādas trešās puses var izmantot savas sīkdatnes vai citas metodes, lai vāktu informāciju par jums.

Reklāmas


Šajā tīmekļa vietnē var būt trešo personu reklāmas un saites uz trešo personu tīmekļa vietnēm. Submit nesniedz nekādus apgalvojumus par šajās reklāmās vai vietnēs ietvertās informācijas precizitāti vai piemērotību un neuzņemas nekādu atbildību par šo reklāmu un vietņu uzvedību vai saturu vai trešo personu piedāvājumiem.

Reklāmas nodrošina Submit vietnes un daudzu jūsu izmantoto vietņu un pakalpojumu bezmaksas izmantošanu. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka reklāmas ir drošas, neuzbāzīgas un pēc iespējas atbilstošākas.

Trešo personu reklāmas un saites uz citām vietnēm, kurās tiek reklamēti produkti vai pakalpojumi, nenozīmē, ka Submit apstiprina vai iesaka trešo personu vietnes, produktus vai pakalpojumus. Submit nav atbildīgs par reklāmu saturu, sniegtajiem solījumiem vai visās reklāmās piedāvāto preču vai pakalpojumu kvalitāti/uzticamību.

Reklāmas sīkfaili


Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par jūsu aktivitātēm tīmekļa vietnē un citos tiešsaistes pakalpojumos laika gaitā, lai padarītu tiešsaistes reklāmu jums atbilstošāku un efektīvāku. To sauc par reklāmu, kas balstīta uz interesēm. Tās pilda arī tādas funkcijas kā, piemēram, novērš vienas un tās pašas reklāmas atkārtotu parādīšanos un nodrošina, ka reklāmdevēji pareizi parāda reklāmas. Bez sīkfailiem reklāmdevējam ir ļoti grūti sasniegt savu auditoriju vai uzzināt, cik daudz reklāmu ir rādītas un cik klikšķu tās ir guvušas.

Sīkdatnes


Submit izmanto sīkfailus, lai noteiktu, kuras mūsu vietnes sadaļas jūs apmeklējat. Sīkdatne ir neliela datu kopa, ko tīmekļa pārlūkprogramma saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Mēs izmantojam “sīkfailus”, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, taču to izmantošana nav obligāta. Tomēr bez šīm sīkdatnēm dažas funkcijas, piemēram, videoklipi, var nebūt pieejamas vai arī jums var nākties ievadīt savu pieteikšanās informāciju katru reizi, kad apmeklējat vietni, jo mēs nevaram atcerēties, ka jūs jau esat pieteicies. Lielāko daļu tīmekļa pārlūkprogrammu var konfigurēt tā, lai atspējotu sīkdatņu izmantošanu. Tomēr, ja jūs atspējojat Sīkdatnes, jums var nebūt iespējams pareizi vai vispār piekļūt mūsu vietnes funkcijām. Sīkfailos mēs nekad neievietosim personiski identificējamu informāciju.

Sīkdatņu un līdzīgu tehnoloģiju bloķēšana un atspējošana


Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu tā, lai tā bloķētu sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, tomēr šāda darbība var bloķēt mūsu galvenās sīkdatnes un traucēt mūsu vietnes pareizu darbību, kā rezultātā jūs nevarat pilnībā izmantot visas tās funkcijas un pakalpojumus. Jums arī jāapzinās, ka, bloķējot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, jūs varat zaudēt daļu saglabātās informācijas (piemēram, saglabātos pieteikšanās datus, vietnes preferences). Dažādās pārlūkprogrammās ir pieejamas dažādas kontroles iespējas. Sīkdatnes vai sīkdatņu kategorijas atspējošana neizdzēš sīkdatni no jūsu pārlūkprogrammas, tas jādara pašam pārlūkprogrammā.

Tālākpārdošanas pakalpojumi


Mēs izmantojam atkārtotas tirgvedības pakalpojumus. Kas ir remārketings? Digitālajā mārketingā remārketings (vai atkārtota mērķauditorijas atlase) ir reklāmas sūtīšana visā internetā cilvēkiem, kuri jau ir apmeklējuši jūsu tīmekļa vietni. Tas ļauj jūsu uzņēmumam it kā “sekot” cilvēkiem tiešsaistē, izvietojot reklāmas vietnēs un platformās, kuras viņi visbiežāk izmanto.

Bērnu privātums


Mēs apkopojam informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, tikai tādēļ, lai uzlabotu savus pakalpojumus. Ja Jūs esat vecāks vai aizbildnis un Jums ir zināms, ka Jūsu bērns ir sniedzis Mums personisko informāciju bez Jūsu atļaujas, lūdzu, sazinieties ar Mums. Ja Mēs uzzināsim, ka esam apkopojuši Personas datus no personām, kas jaunākas par 13 gadiem, bez apstiprinošas vecāku piekrišanas, Mēs veiksim pasākumus, lai dzēstu šādu informāciju no Mūsu serveriem.

Izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā


Mēs varam mainīt savus Pakalpojumus un politiku, un mums var būt nepieciešams mainīt šo Privātuma politiku, lai tā precīzi atspoguļotu mūsu Pakalpojumus un politiku. Ja vien likums nenosaka citādi, mēs jums paziņosim (piemēram, izmantojot mūsu Pakalpojumu) par šīs Konfidencialitātes politikas izmaiņām un sniegsim jums iespēju tās pārskatīt, pirms tās stājas spēkā. Pēc tam, ja jūs turpināsiet izmantot Pakalpojumu, jums būs saistoša atjauninātā Konfidencialitātes politika. Ja nevēlaties piekrist šai vai jebkurai atjauninātai Konfidencialitātes politikai, varat dzēst savu kontu.

Trešo personu pakalpojumi


Mēs varam rādīt, iekļaut vai padarīt pieejamu trešo personu saturu (tostarp datus, informāciju, lietojumprogrammas un citus produktus un pakalpojumus) vai nodrošināt saites uz trešo personu vietnēm vai pakalpojumiem (“Trešo personu pakalpojumi”).
Jūs atzīstat un piekrītat, ka Submit nav atbildīgs par Trešo personu pakalpojumiem, tostarp par to precizitāti, pilnīgumu, savlaicīgumu, derīgumu, atbilstību autortiesībām, likumību, pieklājību, kvalitāti vai citiem aspektiem. Submit neuzņemas nekādu atbildību un neuzņemas nekādas saistības pret jums vai jebkuru citu personu vai organizāciju par jebkādiem Trešo personu pakalpojumiem.
Trešo personu pakalpojumi un saites uz tiem tiek sniegtas tikai jūsu ērtībai, un jūs tiem piekļūstat un izmantojat tos tikai uz savu risku un saskaņā ar šo trešo personu noteikumiem un nosacījumiem.

Izsekošanas tehnoloģijas


Sīkdatnes


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu vietnes darbību un funkcionalitāti, taču to izmantošana nav obligāta. Tomēr bez šīm sīkdatnēm dažas funkcijas, piemēram, videoklipi, var nebūt pieejami vai arī jums var nākties ievadīt savu pieteikšanās informāciju katru reizi, kad apmeklējat vietni, jo mēs nevaram atcerēties, ka jūs jau esat pieteicies.

Sesijas


Submit izmanto “sesijas”, lai noteiktu, kuras mūsu vietnes sadaļas esat apmeklējis. Sesija ir neliels datu kopums, ko tīmekļa pārlūkprogramma saglabā datorā vai mobilajā ierīcē.

Informācija par Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR)


Mēs varam vākt un izmantot informāciju par jums, ja atrodaties Eiropas Ekonomikas zonā (EEZ), un šajā mūsu konfidencialitātes politikas sadaļā mēs skaidrojam, kā un kāpēc šie dati tiek vākti un kā mēs nodrošinām to aizsardzību pret kopēšanu vai ļaunprātīgu izmantošanu.

Kas ir VDAR?


VDAR ir Eiropas mēroga privātuma un datu aizsardzības likums, kas reglamentē, kā uzņēmumi aizsargā ES iedzīvotāju datus, un pastiprina ES iedzīvotāju kontroli pār saviem personas datiem.

GDPR attiecas uz jebkuru uzņēmumu, kas darbojas visā pasaulē, ne tikai uz ES uzņēmumiem un ES iedzīvotājiem. Mūsu klientu dati ir svarīgi neatkarīgi no to atrašanās vietas, tāpēc esam ieviesuši GDPR kontroli kā pamatstandartu visām mūsu globālajām darbībām.

Kas ir personas dati?


Jebkuri dati, kas attiecas uz identificējamu vai identificētu personu. GDPR aptver plašu informācijas klāstu, ko var izmantot atsevišķi vai kopā ar citu informāciju, lai identificētu personu. Personas dati nav tikai vārds vai e-pasta adrese. Piemēram, finanšu informācija, politiskie uzskati, ģenētiskie dati, biometriskie dati, IP adreses, fiziskā adrese, seksuālā orientācija un etniskā piederība.

Datu aizsardzības principi ietver šādas prasības:


Personas dati jāapstrādā godprātīgi, likumīgi un pārredzami, un tie jāizmanto tikai tādā veidā, kādu persona varētu pamatoti sagaidīt.
Personas dati ir jāvāc tikai konkrētam mērķim un jāizmanto tikai šim mērķim. vācot personas datus, organizācijām ir jānorāda, kādēļ tie tām ir nepieciešami.
Personas datus nedrīkst glabāt ilgāk, nekā tas ir nepieciešams, lai izpildītu to mērķi.
Personām, uz kurām attiecas VDAR, ir tiesības piekļūt saviem personas datiem. Viņi var arī pieprasīt savu datu kopiju, kā arī atjaunināt, dzēst, ierobežot vai pārvietot tos uz citu organizāciju.
Kāpēc GDPR ir svarīga?
VDAR ir iekļautas vairākas jaunas prasības, lai aizsargātu uzņēmumu savāktos un apstrādātos personas datus. Tā arī paaugstina atbilstības nodrošināšanas prasības, pastiprinot noteikumu izpildi un nosakot lielākus sodus par pārkāpumiem. Papildus visam pārējam, tas ir vienkārši pareizi. Uzņēmumā Submit mēs uzskatām, ka jūsu datu konfidencialitāte ir ļoti svarīga, un mums jau ir ieviesta stingra drošības un privātuma aizsardzības prakse, kas pārsniedz šīs jaunās regulas prasības.

Personas datu subjekta tiesības – piekļuve datiem, datu pārnesamība un dzēšana


Mēs esam apņēmušies palīdzēt saviem klientiem izpildīt VDAR prasības attiecībā uz personas datu subjektu tiesībām. Visi personas dati tiek apstrādāti un glabāti pie piegādātājiem, kuri ir pilnībā pārbaudīti un atbilst DPA prasībām. Visas sarunas un personas datus mēs glabājam 6 gadus, ja vien jūsu konts nav dzēsts. Šādā gadījumā mēs likvidēsim visus datus saskaņā ar Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Privātuma politiku, bet neglabāsim tos ilgāk par 60 dienām.

Mēs saprotam, ka, ja strādājat ar ES klientiem, jums ir jānodrošina viņiem iespēja piekļūt personas datiem, tos atjaunināt, atgūt un dzēst. Mēs to saprotam! Jau no paša sākuma esam izveidojuši pašapkalpošanās sistēmu un vienmēr esam nodrošinājuši jums piekļuvi saviem datiem un jūsu klientu datiem. Mūsu atbalsta komanda ir pieejama, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem par API.

Kalifornijas iedzīvotāji


Saskaņā ar Kalifornijas patērētāju privātuma aizsardzības likumu (California Consumer Privacy Protection Act, CCPA) mums ir jāatklāj, kādas kategorijas personas informāciju mēs vācam un kā to izmantojam, no kādiem avotiem mēs vācam personas informāciju un ar kādām trešajām personām mēs to kopīgojam, kā aprakstīts iepriekš.

Mums ir arī jāatklāj informācija par tiesībām, kas Kalifornijas iedzīvotājiem ir saskaņā ar Kalifornijas likumiem. Jūs varat izmantot šādas tiesības:

Tiesības uz informāciju un piekļuvi. Jūs varat iesniegt pārbaudāmu informācijas pieprasījumu par (1) personiskās informācijas kategorijām, ko mēs vācam, izmantojam vai kopīgojam; (2) mērķiem, kādiem mēs vācam vai izmantojam personiskās informācijas kategorijas; (3) avotu kategorijām, no kurām mēs vācam personisko informāciju; un (4) konkrētām personiskās informācijas daļām, ko mēs esam savākuši par jums.
Tiesības uz vienlīdzīgu apkalpošanu. Mēs jūs nediskriminēsim, ja izmantosiet savas privātuma tiesības.
Tiesības uz dzēšanu. Jūs varat iesniegt pārbaudāmu pieprasījumu izbeigt savu kontu, un mēs dzēsīsim par jums savākto personisko informāciju.
Tiesības pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personisko informāciju, nepārdod patērētāja personisko informāciju.
Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.
Mēs nepārdodam savu lietotāju personisko informāciju.
Lai iegūtu vairāk informācijas par šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kalifornijas tiešsaistes privātuma aizsardzības likums (CalOPPA)


CalOPPA pieprasa, lai mēs atklātu personas informācijas kategorijas, ko mēs vācam, un to, kā mēs to izmantojam, avotu kategorijas, no kurām mēs vācam personas informāciju, un trešās puses, ar kurām mēs to kopīgojam, kā aprakstīts iepriekš.

CalOPPA lietotājiem ir šādas tiesības:


Tiesības uz informāciju un piekļuvi. Jūs varat iesniegt pārbaudāmu informācijas pieprasījumu par (1) personiskās informācijas kategorijām, ko mēs vācam, izmantojam vai kopīgojam; (2) mērķiem, kādiem mēs vācam vai izmantojam personiskās informācijas kategorijas; (3) avotu kategorijām, no kurām mēs vācam personisko informāciju; un (4) konkrētām personiskās informācijas daļām, ko mēs esam par jums savākuši.
Tiesības uz vienlīdzīgu apkalpošanu. Mēs jūs nediskriminēsim, ja izmantosiet savas privātuma tiesības.
Tiesības uz dzēšanu. Jūs varat iesniegt pārbaudāmu pieprasījumu izbeigt savu kontu, un mēs dzēsīsim par jums savākto personisko informāciju.
Tiesības pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personisko informāciju, nepārdod patērētāja personisko informāciju.
Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu.

Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Mēs nepārdodam savu lietotāju personisko informāciju.

Lai iegūtu vairāk informācijas par šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sazinieties ar mums


Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

pa e-pastu: root@submit.lv
-Šī saite: https://ru.submit.lv/svyaz-s-nami/