Darbs un vakanču portāli Anglijā

Autors: 5BT

Atjaunots:

Skatīts: 568
Garums: 4 minūtes
4.6 / 5 votes

Jā Jūs interesē darbs un vakances Anglijā, šī būs īsta vieta, kur meklēt. Pēc Brexit stāšanās spēkā, Anglija joprojām ir viens no populārākajiem Latviešu darba meklētāju galamērķiem. Neraugoties uz jaunajiem izaicinājumiem, ko rada Brexit, Anglija joprojām ir plaukstoša tirdzniecības un rūpniecības valsts, kas piedāvā daudz darba iespēju dažādiem speciālistiem. Šajā rakstā pastāstīsim par to, kas nepieciešams ieceļošanai, darba uzsākšanai Anglijā, atalgojumu kā arī – vakanču portāli Anglijā.

Advertising

Darbs Anglijā pēc Brexit

Latvijas pilsoņi ieceļot un uzturēties Anglijā var līdz 6 mēnešiem. Pēc Brexit stāšanās spēkā Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kas dodās uz Angliju strādāt, ir jāsaņem vīza vai darba atļauja, izņēmot gadījumus, kad esat uzaicināts, kā sertificēts eksperts savā jomā. Gov.uk ir pieejams online rīks, lai uzzinātu, kas Jums ir nepieciešams pirms ieceļošanas Anglijā.

Sezonas darbs Anglijā

Ja esat nolēmuši aizbraukt piepelnīties, Jūs varat pieteikties sezonas darbinieka vīzai.
Dāzkopība – vīza līdz 6 mēnešiem (darbs augļu, dārzeņu, ziedu novākšanā).
Putnkopība – periodā no 18. oktrobra līdz (tā paša gada) 31. decembrim. Sezonas vīzai jāpiesakās līdz 15. novembri. (Dažādi darbi un amati putnu fermās). Vairāk informācijas par sezonālo vīzu var atrast Gov.uk.

Alga

Jūsu alga Anglijā ir atkarīga no vairākiem faktoriem, t.sk. uzņēmumu, nozares, atrašanās vietas un Jūsu darba pieredzes. Zemāk attēlotas aptuvenās algas dažādos amatos.

Advertising
  • Klīnings – no 1400 līdz 1700£
  • Viesmīlis – no 1000 līdz 1500£
  • Darbs rūpnīcā – no 1500 līdz 1800£
  • Klientu apkalpošana – no 1500 līdz 1900£
  • Grāmatvedis – no 1900 līdz 2500£
  • Putnkopība – no 1300 līdz 1800£
  • Lauksaimniecība – no 1300 līdz 1800£
  • IT – no 2500 līdz 6000£
  • Medicīnas darbinieks – no 2500 līdz 5500£

Kur meklēt darbu

Viens no vienkāršākajiem un populārākajiem veidiem ir vakanču portāli. Anglijā tādu ir daudz un saprast kurus izmantot un kurus nē nemaz nav tik vienkārši. Mēs par to esam parūpējušies un zemāk rakstā Jūs atradīsiet populārākās vakanču vietnes Anglijā.

Darba aģentūras var palīdzēt atrast darbu, kas atbilst jūsu prasmēm un pieredzei. Adecco ir vadošā darba aģentūra Anglijā. Adecco filiāles pieejamas praktiski visā valstī. Vairāk informācijas par darba aģentūrām var atrast Gov.uk.

Valdības darba portāli – Apvienotās Karalistes valdība pārvalda darba meklēšanas vietni Universal Jobmatch, kas ļauj meklēt darba iespējas visā valstī.

Linkedin ir ļoti populāra vietne, kas var palīdzēt Jums sazināties ar potenciālajiem darba devējiem un iespējams atrast darbu.

Vakances Anglijā Latviešu valodā

Advertising

Vakanču portāli Anglijā

Vakanču portāli Anglijā

4.6 / 5 votes