Raksta garums: 2 minūtes
4.8/5 - (6 votes)

Auto sludinājumi populārākajās sludinājumu » izsoles vietnēs Latvijā

auto sludinājumi, Auto sludinājumi Latvijā, auto sludinājumu portāli Latvijā

Auto sludinājumi

Auto sludinājumi – tas ir populārākā metode, kā ikdienā tiek pirkti un pārdoti automobīļi visā Latvijā. Lai gan auto tirgus Latvijā ir dinamisks, pie īstā auto iegādes jāpieiet ar vēsu prātu. Auto sludinājumi Latvijā tiek publicēti gandrīz visās sludinājumu vietnēs, tomēr šajā sarakstā mēs esam apkopojuši tikai un vienīgi Latvijas auto sludinājumu un izsoļu portālus. Auto izsoles vietnēs iespējams iegādāties automašīnu par zemāku cenu, kā arī avārījās cietušus, maksātnespējas rezutātā atsavinātus auto. Ja vēlāties aplūkot populārākos multi kategoriju sludinājumu portālus Latvijā spiežam šeit. Zemāk attēloti populārākie un apmeklētākie auto izsoļu un sludinājumu portāli / vietnes Latvijā.

Auto izsoles Latvijā

Utrupe.lv

Izsoļu un izpārdošanas vietne Utrupe.lv. Utrupe veido avarējušu transportlīdzekļu, iekārtu un citu mantu izsoles, kā arī iepērk avarējušus auto un citas lietotas vai bojātas mantas. Vietni apmeklē vairāk nekā 30 000 unikāli apmeklētāju ik mēnesi.

Autoa.lv

Autoa.lv vietnē atrodamas auto un ar automobīļiem saistītu preču izsoles no Baltijas valstīs. Ko Autoa saka par sevi: “Ērta sistēma, skaidra un droša apmaksa, detalizēta informācija par automobīli.

Partmart.lv

Avarējušu, sistu auto izsoles sludinājumi privātām un juridiskām personām. Uzņēmums garantē, ka automašīnas, kurām būtiski bojāta virsbūve un pastāv iespēja nokrišņu nonākšana salonā, tiek glabāti nojumēs vai citādi no nokrišniem pasargātās telpās.

Auto sludinājumu portāli Latvijā

4.8/5 - (6 votes)