Jumtu segumi dzīvojamajām un saimnieciskām ēkām no vadošajiem Eiropas ražošanas līderiem pie SIA "Saules Jumts".

Populārākie auto rezerves daļu interneta veikali Latvijā

Autors: 5BT

Publicēts:

Skatīts: 667
Garums: 3 minūtes
4.6 / 5 votes

Meklē auto rezerves daļas internetā? Piedāvājam aplūkot piecus populārākos auto rezerves daļu interneta veikalus Latvijā 2023 gadā. Zemāk attēlotie auto rezerves daļu interneta veikali Latvijā ogranizēti distošā secībā sākot ar apmeklētākajiem (populārākajiem).

Advertising

Kur iegādāties auto rezerves daļas internetā?

Trodo

Trodo.lv - auto rezerves daļu interneta veikals

Trodo – auto rezerves daļu interneta veikals piedāvā izvēlēties rezerves daļas no vairāk nekā 150 pasaules vadošajiem rezerves daļu ražotājiem. Trodo piedāvā dažādu cenu kategoriju auto rezerves daļas ar piegādi visā Latvijā. Preces iespējams bezmaksas saņemt Trodo birojā Rīgā, vai piegādāt Jusu izvēlētajā pilsētā izmantojot kurjerpastu vai pakomātus. Trodo.lv ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 140 000 apmeklētāju.

Advertising

Intercars

auto rezerves daļu interneta veikals Inter cars

Inter cars ir 1990. gadā Polijā dibināts uzņēmums, kas kopš 2010. gada nodarbojās ar auto rezerves daļu izplatīšanu Latvijā. Ar katru gadu uzņēmums aug un šobrīd ir atvērtas 17 filiāles 11 dažādās pilsētās Latvijā (Rīgā, Liepājā, Ventspilī, Talsos, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Valmierā, Gulbenē, Jelgavā, Saldū, Siguldā…). Piedāvājumā ir plašs preču klāsts, kas tiek nemitīgi papildināts, augstas kvalitātes serviss, komfortabls preču pasūtīšanas veids un ātra piegāde.

Rezervesdalas24

Auto rezerves daļu interneta veikals Rezervesdalas24.lv

Pērc augstākās kvalitātes auto rezerves daļas: Bmw, Audi, Vw, Mercedes un citiem auto zīmoliem par labākajām cenām vietnē rezervesdalas24.lv. Pie mums Jūs atradīsiet vairāk nekā 2 500 000 auto rezerves daļu, tādas kā: bremzes, izpūtējus, bamperus, eļļas filtrus, amortizatorus… Rezervesdalas24 piedāvā piegādi visā Latvijā un ārpus tās. Tādās valstīs, kā Austrijā, Beļģijā, Francijā utt. (skatīt pilnu sarakstu). Mēnesī interneta vietni apmeklē vairāk nekā 80 000 unikālu apmeklētāju.

Advertising

Autodoc

autodoc.lv

Autodoc dibināts 2008 gadā un ir “Autodoc group” meitas uzņēmums Latvijā, kas piedāvā plašu auto detaļu klāstu par pievilcīgām cenām. Tāpat, kā citi rezerves daļu interneta veikali Autodoc piedāvā auto detaļu piegādi Latvija un citās Eiropas valstīs. Autodoc.lv ik mēnesi apmeklē vairāk nekā 70 000 lietotāju.

Dipex

Dipex.lv auto rezerves daļas internetā

Dipex.lv ir auto rezerves daļu interneta veikals Latvijā, kas piedāvā iegādāties dažādas auto detaļas ar piegādi visā Latvijā vai ar pašsavākšanu Rīgā, Maskavas ielā 418.

4.6 / 5 votes