Darbs no mājām — internetā

5/5 - (1 vote)
darbs no mājām, darbs internetā

Sākot no loterijām līdz aplokšņu pildīšanai mājās, ir daudz populāru darbu ātras naudas pelnīšanai no mājām — internetā. Vai tās strādā? Ne gluži. Vai iespējams gūt peļņu to darot? Iespējams. Bet jūs, iespējams, nopelnītu vairāk strādājot oficiālu algotu darbu. Vismas tur Jums būs garantēti ikmēneša ienākumi katru mēnesi.

Patiesība ir tāda, ka darbs no mājām — internetā ir realitāte — miljoniem cilvēku ar to nodarbojās katru dienu. No frīlanceriem līdz profesionāliem online tirgotājiem, kas darbojās strauji augošos uzņēmumos. Ir daudz darba ideju, kuras varat izmēģināt mājās, izmantojot klēpjdatoru un interneta savienojumu. Tāpēc apskatīsim dažus reālus veidus, kā pelnīt naudu no mājām — internetā.

Darbs no mājām — internetā

Dropshippings

Sāksim sarakstu ar vienu no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu no mājām. Saskaņā ar Google Trends, dropshippinga popularitāte pieaug, izceļot to kā reālu biznesa ideju. Ar veiksmes stāstiem par to, kā uzņēmējs astoņu nedēļu laikā nopelnīja 6456€ vai kā veikala īpašnieks nopelnīja sešciparu skaitli, pārdodot tikai vienu produktu, ir daudz pierādījumu, ka dropshippings ir reāls veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistē.

Spied šeit, lai uzsāktu savu biznesu ar Shopify

Ja nezināt, kas ir dropshippings, tas ir biznesa modelis, kurā jūs pārdodat produktu klientam, bet piegādātājs to uzglabā, iepako un nosūta produktu jūsu klientiem jūsu vārdā. Izmantojot Shopify dropshipping, jums ir piekļuve miljoniem produktu, ko varat pievienot savam internetveikalam. Dažas Shopify dropshipping lietotnes ļauj manuāli izvēlēties produktu attēlus, rediģēt preču aprakstus un piešķirt savam uzņēmumam personalizētu noskaņu, lai klientiem patiktu iepirkties caur Jums.

Ceļvedis dropshippingam

Referāļu mārketingsReferāļu mārketings ir viens no populārākajiem darbiem, kā nopelnīt naudu no mājām — internetā. Gadu gaitā tā popularitāte ir augusi un kritusies, taču tas joprojām ir stabils veids, kā nopelnīt naudu izmantojot datoru un internetu. Labākā daļa saistībā ar referāļu mārketingu ir tāda, ka jūs izvēlaties no plaša uzņēmumu klāsta, kā piemēram Shopify, Amazon un citi.

Referāļu mārketings ļauj nopelnīt iztiku, reklamējot citus zīmolus, uzņēmumus un utt… Ja esat mārketinga speciālists, varat nopelnīt komisijas naudu no produktu vai pakalpojumu pārdošanas, reklamējot mazumtirdzniecības produktus, programmatūru, lietotnes un daudz ko citu. Lai gan komisijas nauda var šķist maza, ņemiet vērā, ka varat iekļaut vairāku zīmolu referāļu saites vienā emuāra ierakstā.

Ja patiešām vēlaties nopelnīt naudu tiešsaistē, veicot referāļu mārketingu, vislabāk ir koncentrēties uz satura mārketingu. Izveidojot blogu ar vairākiem augstas kvalitātes un satura ierakstiem. Stratēģiski ievietojiet referāļu saites savos emuāra rakstos, lai piesaistītu datplūsmu sava partnera vietnei.

Izveidojiet tiešsaistes kursusKursu pārdošana ir viens no labākajiem darba veidiem, kā nopelnīt naudu internetā. Ja esat kādas tēmas eksperts, varat gūt peļņu no ar savām zināšanām, veidojot kursus un publicējot tos internetā. Jūs varat pārdot savus kursus vietnē Udemy vai, ja jums jau ir sava auditorija, izmantojot savu vietni.

Lai izveidotu veiksmīgu kursu, smelieties iedvesmu no citiem populāriem kursiem savā nišā, apskatiet un analizējiet atsauksmes. Kādus kursu aspektus cilvēki slavē un kas cilvēkiem nepatīk? Kā izveidot kaut ko labāku par to, kas jau ir izveidots? Koncentrējieties uz satura izveidi, kas atrisinātu iepriekš izzinātās cilvēku sūdzības, vienlaikus atdarinot konkurentu pozitīvas puses.

Lielākā daļa platformu, kas piedāvā izvietot kursus pārdošanai, noteiks, kā vislabāk nopelnīt naudu konkrēti viņu platformā. Ja pārdodat savu kursu vietnē Udemy, jums nav obligāti jāreklamē kurss citur. Ja tomēr Jums ir auditorija sociālajos tīklos, iespējams sava mājaslapa, protams reklamējiet to.

Sāciet emuāru

Emuāru rakstīšana ir viena no vecākajām metodēm, kā pelnīt naudu pelnīt naudu no mājām — internetā. Cilvēkiem, kuriem patīk rakstīt, ir tendence izveidot emuāru, koncentrējoties uz sev zināmu nišu. Piemēram, emuārs par automašīnām, dropshippingu, adīšau, rotaļlietām utt. bieži ir pietiekami šaurs, lai piesaistītu lojālus sekotājus, un pietiekami liels, lai jūs varētu attīstīties.

Emuāru izveidot var dažādās platformās, sākot no Mozello līdz WordPress. Kad sākat veidot savus pirmos rakstus, koncentrējieties uz konkrētiem atslēgas vārdiem un turpiniet paplašināties citās, bet joprojām atbilstošās kategorijās, pieaugot un dominējot jaunās jomās. Tas ļaus laika gaitā izveidot plašu un populāru emuāru. Atcerieties, ka dizains ir tik pat svarīgs, kā saturs. Laba pirmā iespaida radīšanai apmeklētājiem.

Ir vairāki veidi, kā pelnīt naudu ar savu emuāru. Savos rakstos varat pievienot referāļu saites. Varat gūt peļņu izvietojot Google Adsence reklāmas savā vietnē. Sponsorēti raksti var palīdzēt nopelnīt naudu  — tas ir populārs veids kā populāru blogu autori veido apmaksātus atsauksmju rakstus par konkrētu zīmolu. Emuāru autori savās vietnēs var pārdot arī digitālus vai fiziskus produktus. Varat arī izmantot emuāru, lai izveidotu personīgo zīmolu.

Virtuālais asistents

darbs no mājām

Virtuālais asistents ir pašnodarbināta persona, kas sniedz pakalpojumus uzņēmumam no attālas vietas, jūsu gadījumā šis ir darbs no mājām. Rakstīšana, grāmatvedība, sociālie tīkli un klientu atbalsts ir tikai daži no pakalpojumiem, ko jūs varētu piedāvāt kā virtuālais palīgs.

Atbilstošus piedāvājumus varat atrast tādās vietnēs kā Cv.lv vai Cvmarket. Daudzi virtuālie asistenti ir arī atraduši veidus, kā pelnīt naudu tiešsaistē, sazinoties ar zīmoliem vai uzņēmējiem, jautājot, vai viņi meklē digitālu atbalstu sava biznesa attīstīšanai vai izmantojot darba sludinājumu portālus.

Investors

Jūs varat arī ātri nopelnīt naudu, ieguldot akcijās. Ja neesat saskāries ar investīcijām, vairāki uzņēmumi piedāvā demo profilus, kas reālā laikā atspoguļo reālās akciju darbības, bet īstas naudas vietā jūs izmantojat demo kontam piešķirto demo naudu. Tādā veidā neriskējot ar esošajiem naudas līdzekļiem. Lai gan investīcija var kļut par vienu no augstākajiem ieguvumiem, investīcijas var izraisīt arī naudas zaudējumus, ja neesat pietiekami pieredzējis treideris.

Viens no populārākajiem Latvijā iespējams ir Plus500 uzņēmums. Plus500 ir globāls finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas sniedz tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumus starp līgumiem, akciju darījumiem, fjūčeru darījumiem un nākotnes līgumu opcijām. Plus500 piedāvā arī demo kontu jaunajiem lietotājiem un papidus bonusu pie pirmā darījuma.

Pārdod savas fotogrāfijas

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls fotogrāfs vai vienkārši hobija līmenī patīk uzņemt lieliskus attēlus, varat nopelnīt naudu internetā, pārdodot savus attēlus. Vietnes, piemēram, Shutterstock un Alamy, ir lieliskas vietas, kur demonstrēt savu darbu. Šīs vietnes maksā autoratlīdzību fotogrāfiem, kad kāds lejupielādē viņu attēlu kopijas.

Ja vēlaties ātri gūt peļņu ar fotogrāfiju, varat izveidot sarakstu Foap — viedtālruņa lietotnē, kas ļauj augšupielādēt savus darbus un nopelnīt naudu. Kad aģentūra, zīmols vai kāds cits iegādājas fotoattēlu vai videoklipu no jūsu digitālā Foap portfeļa, lietotnes veidotājs dala peļņu ar jums 50/50

Personīgo lietu izpārdošanaIespējams, ka jums ir drēbes vai citas mantas kuras neesat valkājis gadiem un jums nav padomā tās vēl kādreiz valkāt. Tā vietā, lai ļautu tām lieki aizņemt vietu jūsu skapī, kāpēc gan nenopelnīt ar tām naudu?

Neatkarīgi no tā, vai pārdodat savas drēbes, rokassomas vai apavus, ir diezgan daudz vietņu, kas ļauj pārdot lietotas preces. AndeleMandele ir tiešsaistes vietne, kurā varat pārdot apģērbu un citas sadzīves preces.

Ja vēlaties veicināt pārdošanu bezsaistē, varat izmantot Facebook pirkšanas un pārdošanas grupas savā reģionā, lai atrastu cilvēkus tiešsaistē un pārdotu preces klātienē.

Aplikāciju un vietņu vērtēšana

UserTesting maksā recenzentiem ~10EUR, lai viņi sniegtu uzņēmējiem patiesas atsauksmes par viņu vietnēm un lietotnēm. Pārlūkojot vietni, jums tiks sniegta virkne jautājumu, uz kuriem jums būs jāatbild. Reāls darbs no mājām, reāla peļņa internetā — tiešsaistē.

Paziņosiet klientam par savām idejas un atsauksmēm, izmantojot videozvanu. Parasti tas neilgst ilgāk, kā 20 minūtes. Tādā veidā stundas laikā iespējams nopelnīt ~30EUR. Tiesa jārīkojās ātri, jo citi recenzenti var izdarīt darbu ātrāk, kā Jūs. Regulāri jāseko aktualitātēm iekš UserTestings.

Darbs no mājām — internetā var palīdzēt Jums palikt virs ūdens šajos nemierīgajos laikos, taču tas var Jums palīdzēt pilnībā izvairīties no mums visiem pazīstamā un ierastā algota darbinieka rutīnas. Izpētot tiešsaistes biznesa idejas un izvēloties uzsākt tiešsaistes biznesu, jūs iegūstat lielāku finansiālo brīvību, uzlabojat savu finansiālo drošību un tuvāk dzīvesveidam atbilstoši jūsu nosacījumiem. Darbs no mājām nav mīts, internetā patiešām ir iespējams nopelnīt iztiku, ja smagi strādājat un pieturaties pie tā.

Vakanču portali, kur iespējams atrast darbus darāmus no mājām

  • Cvmarket — Šajā lapā apkopoti sludinājumi, kas sakārtoti pēc publicēšanas datuma un iespējams ir darāmi mājas apstākļos.
  • Facebook.com — Facebook grupa “Darbs attālināti | Darbs no mājām | Darbs internetā | Darba vakances”
  • MM.LV — Sludinājumu portāla MM meklēšanas rezultāti atslēgas vārdiem “Darbs no mājām”
5/5 - (1 vote)