Darbs no mājām — internetā

Autors: 5BT

Atjaunots:

Skatīts: 549
Garums: 7 minūtes
4.6 / 5 votes
darbs no mājām, darbs internetā

Sākot ar loterijām līdz aplokšņu pildīšanai mājās — ir daudz dažādu rakstu par darbiem internetā nepametot savu mājokli. Vai tās strādā? Ne gluži. Vai iespējams gūt peļņu to darot? Iespējams, bet Jūs noteikti nopelnītu daudz vairāk strādājot algotu darbu. Algots darbs garantē ikmēneša ienākumus, ko nevar teikt par kliķināšanām uz reklāmām un citām slidenām pelnīšanas metodēm internetā.

Patiesība ir tāda, ka darbs no mājām — internetā ir realitāte — miljoniem cilvēku ar to nodarbojās katru dienu. No frīlanceriem līdz profesionāliem interneta pārdevējiem, kas darbojās strauji augošos uzņēmumos. Ir daudz un dažādu darba iespēju, kuras varat izmēģināt mājās, izmantojot klēpjdatoru un interneta savienojumu. Tāpēc šodien apskatīsim dažus reālus veidus, kā nopelnīt naudu neizejot no mājām — internetā.

Idejas attālinātam darbam no mājām

Dropshippings

dropšipings latvijā

Dropšipings ir viens no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu online. Saskaņā ar Google Trends, dropšipinga popularitāte tikai pieaug. Tie nav veiksmes stāsti, ka uzņēmējs astoņu nedēļu laikā vairākus tūkstošus, vai kā veikala īpašnieks nopelnīja sešciparu skaitli, pārdodot tikai vienu produktu onlainā. Ir daudz pierādījumu, ka dropšipings ir reāls veids, kā nopelnīt naudu internetā.

Advertising

Spied šeit, lai uzsāktu savu biznesu ar Shopify

Dropšipings biznesa modelis, kur jūs pārdodat produktus klientiem, bet tos uzglabā, iepako un nosūta piegādātājs. Izmantojot Shopify dropshipping, jums ir piekļuve miljoniem produktu, ko varat pievienot savam internetveikalam. Dažas Shopify dropshipping lietotnes ļauj manuāli izvēlēties produktu attēlus, rediģēt preču aprakstus un piešķirt Jūsu uzņēmumam personalizētu noskaņu, lai klientiem patiktu iepirkties tieši caur Jums.

Ceļvedis dropshippingam

Noderīga informācija par dropshippingu latviešu valodā

Referāļu mārketings

Advertising

Referāļu mārketings ir viens no populārākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu internetā. Gadu gaitā tā popularitāte ir augusi un kritusies, taču tas joprojām ir stabils veids, kā nopelnīt naudu online izmantojot datoru un internetu.

Labākais veids, kā sākt ir izveidot blogu. To var izdarīt bezmaksas un bez programmēšanas zināšanām vietnēs blogger.com vai mozello.lv. Izveido kvalitatīvu detalizētu saturu kurā stratēģiski izvieto referāļu saites, lai piesaistītu apmklētājus sava partnera vietnei.

Pārdošanas speciālists

pārdošanas speciālists

Pārdošanas speciālists ir persona, kura ir atbildīga par produktu vai pakalpojumu pārdošanu uzņēmuma klientiem un jaunu klientu piesaisti. Šī persona veic izpēti par potenciālajiem klientiem, veido pārdošanas stratēģijas, komunicē ar klientiem un veic pārdošanu, lai sasniegtu uzņēmuma mērķus un peļņu.

Spied šeit, lai aplūkotu Baltcom piedāvājumu

CVmarket.lv vakances “Darbs no mājām”

Baltcom piedāvā labi apmaksātu vietu pārdošanas speciālista amatā — sociālās garantijas, praktiskās nodarbības, tehniskais aprīkojums un darbs no mājām.

Advertising

Darbs internetā ar Chogan Latvijā

chogan Latvija

Kļūsti par Chogan konsultatu Latvijā. Ar Chogan Jūs pelnāt naudu, pārdodot uzņēmuma piedāvātos produktus.

Jūs noteikti esat dzirdējuši par Chogan smaržām, kosmētiku, uztura bagātinātājiem un daudziem citiem produktiem.Chogan komanda tika izveidota 2020. gada aprīlī, un šobrīd tai ir vairāk nekā 350 konsultantu, kas atrodas Beļģijā, Latvijā un citās Eiropas valstīs. Chogan produktus varat piedāvāt un reklamēt savos emuāros, sociālajos tīklos, kā arī piedāvāt draugiem klātienē.

Lai kļūtu par Chogan konsultatu Jums jāiegūst licence.

Advertising
Chogan licences saturs:

Parauga komplekts prezentācijas kastītē, kam pievienota mūsu dažādo katalogu kopija.
Sniedz jums piekļuvi pasūtījumu platformai tieši kā konsultantam, kas ļauj iegūt samazinātās cenas (līdz pat -50%).
Sniedz jums piekļuvi saziņai platformā un palīdzības forumam starp konsultantiem, kas ir atvērts 24 stundas diennaktī.
Nodrošina piekļuvi tiešsaistes apmācību platformai, kas ir atvērta 24 stundas diennaktī.

Kā iegūt licenci?

Pirmā pasūtījuma laikā varat izvēlēties vienu no mūsu paraugu komplektiem (vairākas krāsas)
Reģistrējoties jums nekas nav jāmaksā, jums ir 48 stundas, lai veiktu pirmo pasūtījumu, kas aktivizēs jūsu licenci.

Reģistrēties un uzzināt vairāk

Tiešsaites kursi

Ja esat kādas tēmas eksperts, varat gūt peļņu no savām zināšanām veidojot kursus un publicējot tos internetā. Jūs varat pārdot savus kursus vietnē Udemy.

Lai izveidotu veiksmīgu kursu, smelieties iedvesmu no citiem populāriem resursiem savā nišā, apskatiet un analizējiet atsauksmes. Kādus kursu aspektus cilvēki slavē un ko nepieciešams uzlabot? Koncentrējieties uz satura izveidi, kas atrisinātu iepriekš izzinātās cilvēku sūdzības, vienlaikus atdarinot konkurentu pozitīvas puses.

Darbs mājās — emuāru jeb blogu rakstīšana

Advertising

Blogu rakstīšana ir viena no vecākajām metodēm, kā nopelnīt papildus finanses internetā. Piemēram, blogs par automašīnām, dropshippingu, adīšanu, rotaļlietām utt. Respektīvi jebkas, kas Jums šķiet interesants.

Emuāru izveidot var dažādās platformās, sākot no Mozello līdz WordPress. Kad sākat veidot savus pirmos rakstus, koncentrējieties uz konkrētiem atslēgas vārdiem un turpiniet paplašināties citās, bet joprojām blogam atbilstošās kategorijās, pieaugot un dominējot jaunās jomās.

Ir vairāki veidi, kā pelnīt naudu ar savu emuāru. Savos rakstos varat pievienot referāļu saites. Varat gūt peļņu izvietojot Google Adsence reklāmas savā vietnē. Sponsorēti raksti var palīdzēt nopelnīt naudu  — tas ir populārs veids kā populāru blogu autori veido apmaksātus atsauksmju rakstus par vienuv vai otru zīmolu. Blogu autori savās vietnēs var pārdot arī digitālus vai fiziskus produktus.

Virtuālais palīgs

darbs no mājām

Virtuālais asistents ir pašnodarbināta persona, kas sniedz pakalpojumus uzņēmumam attālināti. Rakstīšana, grāmatvedība, sociālie tīkli un klientu atbalsts ir tikai daži no pakalpojumiem, ko jūs varētu piedāvāt kā virtuālais palīgs. Darba piedāvājumus varat atrast tādās vietnēs kā Cv.lv vai Cvmarket.

Advertising

Pārdod savas fotogrāfijas

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls fotogrāfs vai vienkārši hobija līmenī patīk uzņemt lieliskus attēlus, varat nopelnīt pārdodot savas fotogrāfijas. Shutterstock un Alamy, ir lieliskas vietas, kur demonstrēt savu darbu. Šīs vietnes maksā autoratlīdzību fotogrāfiem, kad kāds lejupielādē viņu attēlu kopijas.

Advertising

Ja vēlaties ātri gūt peļņu ar fotogrāfiju, varat izveidot sarakstu Foap — viedtālruņa lietotnē, kas ļauj augšupielādēt savus darbus. Kad kāds iegādājas fotoattēlu vai videoklipu no jūsu digitālā Foap portfolio, lietotnes īpašnieks dala peļņu ar jums 50/50.

Personīgo lietu izpārdošana

Advertising

Iespējams, ka jums ir drēbes vai citas mantas kuras neesat valkājis gadiem. Tā vietā, lai ļautu tām lieki aizņemt vietu jūsu skapī, kāpēc gan nenopelnīt ar tām naudu?

AndeleMandele ir tiešsaistes vietne, kurā varat pārdot apģērbu un citas sadzīves preces.

Ja vēlaties veicināt pārdošanu bezsaistē, varat izmantot Facebook pirkšanas un pārdošanas grupas savā pilsētā vai novadā, lai pārdotu preces klātienē.

Aplikāciju un vietņu vērtēšana

UserTesting maksā recenzentiem ~10EUR, lai viņi sniegtu uzņēmējiem patiesas atsauksmes par viņu vietnēm un lietotnēm. Pārlūkojot vietni, jums tiks sniegta virkne jautājumu, uz kuriem jums būs jāatbild.

Paziņojiet klientam savas idejas un atsauksmes, izmantojot videozvanu. Parasti tas neilgst ilgāk, kā 20 minūtes. Tādā veidā stundas laikā iespējams nopelnīt ~30EUR. Tiesa jārīkojās ātri, jo citi recenzenti var izdarīt darbu ātrāk. Regulāri jāseko aktualitātēm iekš UserTestings.

Advertising

Darbs no mājām — vakances

Darbs no mājām — internetā var pilnībā aizstāt mums visiem pazīstamo un ierasto algota darbinieka rutīnu. Izpētot tiešsaistes biznesa idejas un izvēloties uzsākt tiešsaistes biznesu, jūs iegūstat lielāku finansiālo brīvību, uzlabojat savu finansiālo drošību. Darbs no mājām – tas nav mīts, internetā patiešām ir iespējams, ja smagi strādājat un pieturaties pie tā.

4.6 / 5 votes